WM048S-190I-TP1-3
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM048S-190I-TP1-3
Guida per l'utente
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Approval Agency CE, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 2A
Series -
Power (Watts) 48 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 19V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC