WM065B-120I-TP1-7
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM065B-120I-TP1-7
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 65
Guida per l'utente
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 14.0mm
Product Status Active
Current - Output (Max) 5.4A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC