WM065B-180I-TP1-SUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM065B-180I-TP1-SUSB
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Mini, 4 Pin
Product Status Active
Current - Output (Max) 3.6A
Series -
Power (Watts) 65 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 18V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC