WM06P6-240I-TP1-USB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM06P6-240I-TP1-USB
Descrizione:
Wall Mount, Industrial Grade, 6W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Form Wall Mount
Output Connector USB, 4 Pin
Approval Agency CE, LVD, TUV, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 250mA
Series -
Power (Watts) 6 W
Region Utilized International
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC