WM072B-240-B-MUSB
AUTEC POWER SYSTEMS
Prodotto No:
WM072B-240-B-MUSB
Guida per l'utente
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class I)
Output Connector USB Mini, 5 Pin
Approval Agency cUL, UL
Product Status Active
Current - Output (Max) 3A
Series -
Power (Watts) 72 W
Region Utilized Australia
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr AUTEC POWER SYSTEMS
Package Bulk
Voltage - Input 100 ~ 240 VAC