WMM30CN120
TDK-Lambda Americas Inc
Prodotto No:
WMM30CN120
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 30W
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications Household Appliances, Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Approval Agency CE
Input Connector Multi-Blade (Included)
Size / Dimension 3.81" L x 2.28" W x 1.70" H (96.7mm x 58.0mm x 43.3mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 2.5A
Series WMM30 (30W)
Power (Watts) 30 W
No Load Power Consumption 75mW
Region Utilized International
Cord Length 70.9" (1.80m)
Efficiency Level VI, CoC Tier 2
Voltage - Output 12V
Standard Number 60335-1; 60601-1
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Box
Voltage - Input 80 ~ 264 VAC