WP-127064-10-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
WP-127064-10-9
Descrizione:
WP-127064-10-9
Guida per l'utente
Printer Name -
Applications General
Product Status Active
Series WP
Length 0.500" (12.70mm) 1/2"
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Box
Label Type Die Cut
Width 0.252" (6.40mm)