WP-508318-2.5-4
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
WP-508318-2.5-4
Descrizione:
WP-508318-2.5-4
Guida per l'utente
Printer Name -
Applications -
Product Status Active
Series WP
Length 2.000" (50.80mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.252" (31.80mm)