WP-762254-5-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
WP-762254-5-9
Descrizione:
WP-762254-5-9
Guida per l'utente
Printer Name -
Applications -
Product Status Active
Series WP
Length 3.000" (76.20mm)
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Material - Body Polyester (PET)
Package Bulk
Label Type Die Cut
Width 1.000" (25.40mm)