JAE Electronics
Prodotto No:
WP10-P004VA10-R15000
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
CONN PLUG 4POS SMD GOLD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8835
$0.8835
10
$0.7486
$7.486
25
$0.7182
$17.955
50
$0.70281
$35.1405
100
$0.672315
$67.2315
250
$0.61123
$152.8075
500
$0.550107
$275.0535
1000
$0.488974
$488.974
2500
$0.443137
$1107.8425
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 8 (4 + 4 Power) |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.023" (0.59mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | WP10 |
| Mfr | JAE Electronics |
| Pitch | 0.016" (0.40mm) |
| Connector Type | Plug, Outer Shroud Contacts |
| Features | Solder Retention |
| Mated Stacking Heights | 0.7mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | WP10-P00 |