WP26-P024VA1-R15000
JAE Electronics
Prodotto No:
WP26-P024VA1-R15000
Produttore:
JAE Electronics
Descrizione:
CONN PLUG 24POS SMD GOLD
In magazzino : 14784
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 24
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board 0.019" (0.48mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Series WP26
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.014" (0.35mm)
Connector Type Plug, Outer Shroud Contacts
Features Solder Retention
Mated Stacking Heights 0.6mm