Casa / RF Antennas / WPD136M6BR-001
minImg
WPD136M6BR-001
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
WPD136M6BR-001
Descrizione:
RF ANT OMNI WHIP STR NMO
Guida per l'utente
Frequency Range 136MHz ~ 174MHz, 380MHz ~ 520MHz, 760MHz ~ 870MHz
Applications TETRA
Number of Bands 3
Ingress Protection IP66
Termination Connector, NMO
Mounting Type Base Mount
Height (Max) 20.000" (508.00mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 2.5
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 155MHz, 450MHz, 815MHz
Power - Max 100 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 0.2dBi, 4.8dBi, 8.1dBi
Frequency Group VHF (f < 300MHz), UHF (300MHz ~ 1GHz)