WPE200BJ80138BH1
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Prodotto No:
WPE200BJ80138BH1
Descrizione:
CAP CER 800PF 15KV
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 15000V (15kV)
Mounting Type -
Size / Dimension -
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Ratings -
Series -
Package / Case -
Thickness (Max) -
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 800 pF