WR-L30PB-HF-HD-A1E
JAE Electronics
Prodotto No:
WR-L30PB-HF-HD-A1E
Produttore:
JAE Electronics
Descrizione:
CONN PLUG 30POS R/A SMD GOLD
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 30
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board -
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Product Status Obsolete
Series WR
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.020" (0.50mm)