WR-L40S-VF-N1
JAE Electronics
Prodotto No:
WR-L40S-VF-N1
Descrizione:
CONN RCPT 40POS SMD GOLD
Guida per l'utente
Number of Rows 2
Number of Positions 40
Contact Finish Thickness 4.00µin (0.100µm)
Contact Finish Gold
Height Above Board -
Mounting Type Surface Mount
Mfr JAE Electronics
Pitch 0.020" (0.50mm)