WR12X9101FTL
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WR12X9101FTL
Pacchetto:
1206
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RES 9.1K OHM 1% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings -
Resistance 9.1 kOhms
Series WR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W