WR9QI750CCPNAIMR6B
GlobTek, Inc.
Prodotto No:
WR9QI750CCPNAIMR6B
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
In magazzino : 424
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Multi-Blade (Sold Separately)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency BIS, CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, NOM, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, UL, VCCI
Input Connector Multi-Blade (Sold Separately)
Size / Dimension 2.91" L x 1.71" W x 1.45" H (74.0mm x 43.5mm x 36.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 750mA
Series GTM96180-18VV H/M
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 75mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 60.2" (1.53m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61558-1; 62368-1
Mfr GlobTek, Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC