WSHM2818R0120JEA
Vishay Dale
Prodotto No:
WSHM2818R0120JEA
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
2818
Descrizione:
RES 0.012 OHM 5% 7W 2818
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.069" (1.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.280" L x 0.181" W (7.10mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2818
Ratings AEC-Q200
Resistance 12 mOhms
Series WSHM2818
Power (Watts) 7W