WSL2512R1000DTB
Vishay Dale
Prodotto No:
WSL2512R1000DTB
2512
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
RES 0.1 OHM 0.5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 1W