WSR3R1500JEA
Vishay Dale
Prodotto No:
WSR3R1500JEA
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
4527
Descrizione:
RES 0.15 OHM 5% 3W 4527
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.100" (2.54mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.455" L x 0.275" W (11.56mm x 6.98mm)
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 4527
Ratings AEC-Q200
Resistance 150 mOhms
Series WSR
Power (Watts) 3W