WSU075-3200-R
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSU075-3200-R
Descrizione:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 3.2A
Series WSU
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC