WSU120-1000-R
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSU120-1000-R
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
In magazzino : 178
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1A
Series WSU
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 12V
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC