WSU135-1770-52
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSU135-1770-52
Descrizione:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 13.5V 24W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus, FCC
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.02" L x 1.89" W x 1.22" H (76.8mm x 48.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 1.77A
Series WS
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW
Region Utilized North America
Cord Length 60" (1.52m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 13.5V
Standard Number 60950-1
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC