WSU150-0560-R13
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSU150-0560-R13
Descrizione:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 15V 8.4W
In magazzino : 53
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Negative Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.80" L x 1.69" W x 1.18" H (71.0mm x 42.8mm x 30.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 560mA
Series WSU
Power (Watts) 8.4 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 60" (1.52m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 15V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC