WSU240-0750-13
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSU240-0750-13
Descrizione:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 18W
In magazzino : 126
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency cETLus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 750mA
Series WSU
Power (Watts) 18 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 60" (1.52m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC