WSX075-3200-R
Triad Magnetics
Prodotto No:
WSX075-3200-R
Produttore:
Triad Magnetics
Descrizione:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 7.5V 24W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 45°C
Polarization Negative Center
Input Type Multi-Blade (Included)
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Approval Agency CE, cETLus, FCC, GS, RCM
Input Connector Multi-Blade
Size / Dimension 3.02" L x 1.87" W x 1.38" H (76.8mm x 47.5mm x 35.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 3.2A
Series WSX
Power (Watts) 24 W
No Load Power Consumption 100mW (Max)
Region Utilized International
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 7.5V
Mfr Triad Magnetics
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC