Casa / Coaxial Cables (RF) / WT100-KM1KM1-12INCH
minImg
WT100-KM1KM1-12INCH
WITHWAVE CO LTD
Prodotto No:
WT100-KM1KM1-12INCH
Produttore:
WITHWAVE CO LTD
Descrizione:
CBL ASSY 2.92MM PLUG TO PLUG 12"
In magazzino : 5
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type -
2nd Contact Gender Male
1st Connector 2.92mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Black
2nd Connector 2.92mm Plug
Product Status Active
Series W-Test™
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr WITHWAVE CO LTD
1st Contact Gender Male
Style 2.92mm to 2.92mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 40 GHz