WT505090-10F2-LP-G
TDK Corporation
Prodotto No:
WT505090-10F2-LP-G
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
TX 1 COIL, 1 LYR 6.3UH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Tolerance -
Current Rating (Amps) -
Size / Dimension 1.97" Dia x 0.10" H (50.0mm x 2.5mm)
Product Status Not For New Designs
DC Resistance (DCR) 60mOhm
Inductance 6.3µH