Casa / Crystals / WTL1M60552VH
minImg
WTL1M60552VH
WTL
Prodotto No:
WTL1M60552VH
Produttore:
WTL
Descrizione:
QUARTZ CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series TX1
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr WTL
Frequency 32 MHz