Casa / RF Antennas / WTSP.2400.25.4.A.40
minImg
WTSP.2400.25.4.A.40
Taoglas Limited
Prodotto No:
WTSP.2400.25.4.A.40
Produttore:
Taoglas Limited
Descrizione:
TERRABLAST WTSP.2400.25.4.40 25M
In magazzino : 39
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Frequency Range 2.4GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination -
Mounting Type Adhesive
Height (Max) 0.157" (4.00mm)
Product Status Active
VSWR -
Series -
Antenna Type Ceramic Patch
Frequency (Center/Band) 2.45GHz
Mfr Taoglas Limited
Features -
Return Loss -
Package Tray
Gain 4.93dBi
Frequency Group UHF (2GHz ~ 3GHz)