WUVT3-208
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
WUVT3-208
Descrizione:
WUVT3-208=WILMAR UNDERVOLTAGE
Guida per l'utente
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.5 Sec ~ 20 Sec
Circuit DPST-NO/NC (1 Form A and B)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series WUVT3
Function -
Voltage - Supply 208VAC
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Timing Adjustment Method Screwdriver Slot
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 5A @ 120VAC/28VDC