WW12XR500FTL
Walsin Technology Corporation
Prodotto No:
WW12XR500FTL
Pacchetto:
1206
Descrizione:
RES 0.5 OHM 1% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 500 mOhms
Series WWxxX
Power (Watts) 0.25W, 1/4W