WW3FB14R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
WW3FB14R0
Descrizione:
RES 14 OHM 1% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 14 Ohms
Series WW
Power (Watts) 3W