WW7JB24R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
WW7JB24R0
Descrizione:
RES 24 OHM 5% 6.5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.312" Dia x 1.000" L (7.92mm x 25.40mm)
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 24 Ohms
Series WW
Power (Watts) 6.5W