WWN3.50BK150
Techflex
Prodotto No:
WWN3.50BK150
Descrizione:
SELF WRAP 3.5" X 150' BLACK
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 204.4°C
Type Self Wrap
Length 150' (45.72m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 3.500" (88.90mm)
Diameter - Inside, Expanded -
Wall Thickness 0.040" (1.02mm)