WWN3.50BK50
Techflex
Prodotto No:
WWN3.50BK50
Descrizione:
SELF WRAP 3.5" X 50' BLACK
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 204.4°C
Type Self Wrap
Length 50.00' (15.24m)
Diameter - Inside, Non-Expanded 3.500" (88.90mm)
Diameter - Inside, Expanded -
Wall Thickness 0.040" (1.02mm)