WXA-0101-18-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Prodotto No:
WXA-0101-18-9
Descrizione:
HOOK-UP STRND 18AWG 600V WHITE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Jacket (Insulation) Material Fluoropolymer
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Length -
Voltage 600V
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.080" (2.03mm)