XAL1010-222MED
Coilcraft
Prodotto No:
XAL1010-222MED
Produttore:
Coilcraft
Descrizione:
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
In magazzino : 3194
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 34A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 24.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.445" L x 0.394" W (11.30mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 2.8mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series XAL1010
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 22MHz