XAL1010-681MED
Coilcraft
Prodotto No:
XAL1010-681MED
Descrizione:
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
In magazzino : 363
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 165°C
Current - Saturation (Isat) 62A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 48 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.445" L x 0.394" W (11.30mm x 10.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 0.96mOhm Max
Inductance 680 nH
Series XAL1010
Type Molded
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 53MHz