Casa / Crystals / XB11M05920S418
minImg
XB11M05920S418
TGS
Prodotto No:
XB11M05920S418
Descrizione:
CRYSTAL 11.0592MHZ 30ppm, 18pF 4
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr TGS
Frequency 11.0592 MHz