Casa / Crystals / XB12M00000S420
minImg
XB12M00000S420
TGS
Prodotto No:
XB12M00000S420
Descrizione:
CRYSTAL 12.0MHZ 30ppm, 20pF 4 Pa
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Mfr TGS
Frequency 12 MHz