Casa / Crystals / XB24M57600S418
minImg
XB24M57600S418
TGS
Prodotto No:
XB24M57600S418
Descrizione:
CRYSTAL 24.576MHZ 30ppm, 18pF 4
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Mfr TGS
Frequency 24.576 MHz