XC8107BD15ER-G
Torex Semiconductor Ltd
Prodotto No:
XC8107BD15ER-G
Pacchetto:
6-USPC (1.8x2)
Descrizione:
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 6USPC
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Ratio - Input:Output 1:1
Voltage - Load 2.5V ~ 5.5V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Rds On (Typ) 104mOhm
Supplier Device Package 6-USPC (1.8x2)
Current - Output (Max) 1.5A