XC9145B36C0R-G
Torex Semiconductor Ltd
Prodotto No:
XC9145B36C0R-G
Pacchetto:
6-WLP-05 (1.08x1.28)
Descrizione:
IC REG BOOST 3.6V 800MA 6WLP
In magazzino : 5000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C (TA)
Synchronous Rectifier Yes
Voltage - Input (Max) 5.5V
Output Type Fixed
Current - Output 800mA
Product Status Active
Supplier Device Package 6-WLP-05 (1.08x1.28)
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 0.65V
Series -
Function Step-Up
Package / Case 6-XFBGA, WLBGA
Frequency - Switching 1.2MHz
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.6V