XC9265C34BMR-G
Torex Semiconductor Ltd
Prodotto No:
XC9265C34BMR-G
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Synchronous Rectifier Yes
Voltage - Input (Max) 6V
Output Type Fixed
Current - Output 200mA
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 2V
Mfr Torex Semiconductor Ltd
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.4V