Casa / Crystals / XD24M57600S001
minImg
XD24M57600S001
TGS
Prodotto No:
XD24M57600S001
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTALS 24.576MHZ 50PPM 20PF SM
In magazzino : 1000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±50ppm
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±100ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Ratings -
Series CM53
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 24.576 MHz