Casa / Monolithic Crystals / XDCAG49M950PGA00P0
minImg
XDCAG49M950PGA00P0
Murata Electronics
Prodotto No:
XDCAG49M950PGA00P0
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
MONOLITHIC CRYSTAL FILTER 49.95M
In magazzino : 2923
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Insertion Loss 5dB
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height (Max) 0.049" (1.25mm)
Product Status Obsolete
Frequency - Center 49.95 MHz
Series XDCAG
Package / Case 6-SMD, No Lead
Bandwidth 5 kHz
Mfr Murata Electronics
Ripple 1dB
Number of Poles 4
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 400 Ohms