Casa / Crystals / XF12M00000S110
minImg
XF12M00000S110
TGS
Prodotto No:
XF12M00000S110
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 12M 20PPM, 8PF 4 Pads, S
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Series CM32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 12 MHz