Casa / Crystals / XF24M00000S101
minImg
XF24M00000S101
TGS
Prodotto No:
XF24M00000S101
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTALS 24MHZ 20PPM 18PF 3225
In magazzino : 54000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 6000
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series CM32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 24 MHz