Casa / Crystals / XF50M00000S420
minImg
XF50M00000S420
TGS
Prodotto No:
XF50M00000S420
Produttore:
TGS
Descrizione:
CRYSTAL 50M 10PPM,20PF 4 Pads, S
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series CM32
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TGS
Frequency 50 MHz